• +48 721 015 018
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o gabinecie

Gabinet podologii

Kilka słów o mojej osobie

Nazywam się Bogusława Chrząścik, jestem podologiem i specjalizuję się w terapii chorób stóp i paznokci występujących w różnych schorzeniach. Zajmuje się także pełną pielęgnacją skóry stóp i płytek paznokciowych.

Dla mnie bycie podologiem to nie tylko zawód, ale także pasja, z którą wypełniam swoją podologiczną misję. Dzięki dokładności, wnikliwości i zaangażowaniu mogę realizować się jako specjalista w tej dziedzinie. Dowodem na to są opracowane przeze mnie techniki łączone w terapii brodawek wirusowych HPV, a także procedury zabiegowe w problemach stopy łuszczycowej oraz pielęgnacji stóp po chemio- i radioterapii. W centrum moich zainteresowań jest również podologia geriatryczna, czyli głównie stopa seniora, która wymaga systematycznej i troskliwej pracy. Pełną opiekę podologiczną otrzymują także klienci z grupy ryzyka, zwłaszcza diabetycy zagrożeni Zespołem Stopy Cukrzycowej.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, określając jaka metoda w danym przypadku będzie najkorzystniejsza. Swoje terapie projektuję od A do Z. Od wywiadu poprzez diagnostykę, do zaplanowania i przeprowadzenia skutecznego postępowania podologicznego w gabinecie.

Wykształcenie
Kursy/szkolenia/warsztaty, staże
Image

Dlaczego my?

Profesjonalizm

W pracy cechuje nas profesjonalizm i rzetelność. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Podczas zabiegu dajemy nie tylko wykonana usługę, ale także porady oraz pełne zaopatrzenie jakie będzie potrzebne naszym klientom.

Zaangażowanie

Kochamy swoją pracę i zajmujemy się tylko podologią. Szeroki zakres usług, które świadczymy dla Was pozwoli podejść kompleksowo do problemów stop i paznokci. Z pełnym zaangażowaniem opiekujemy się naszymi podologicznymi klientami.

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy odpowiednią wiedzę, narzędzia i materiały medyczne, przez co nasze zabiegi oraz terapię są skuteczne oraz w pełni bezpieczne. W nagłych przypadkach funkcjonuje u nas dyżur podologiczny, dzięki któremu nie będziesz musiał/a długo czekać na wizytę.